KONST / Litografier / Färglitografi 12191543
nr 1219 1543
Mats Aronsson
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Eka vid brygga. Signerad, numrerad 106/150, bladets mått: 43x24 cm
Mats Aronsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:39:09
150 kr